британські трабл-шутери на захисті прав українців (оновлено)

01 квітня 2020

Міжнародна компанія AdSecLogy Media Group (UK) оголосила про початок роботи на українському ринку.

01042020

Компанія надає інформаційні, детективні та troubleshooting послуги. Місія компанії: захист прав, ділової та особистої репутації активних членів суспільства.

Головним партнером AdSecLogy Media Group в Україні стало інформаційне агентство ІБ “Сек’юріті ЮЕй”. Британська медіа-група придбала сайт “Новини з безпеки” та права на знак для товарів та послуг № 114078, що дозволяє проведення приватних розслідувань, збір, аналіз та поширення інформації.

Томас де Бурк, регіональний менеджер AdSecLogy в країнах Східної Європи (перший зліва на світлині) під час підписання угоди з українськими партнерами зазначив, що вбачає перспективи у роботі, оскільки в Україні прийнятий закон про викривачів корупції та оголошений продаж землі.

Олександр Краснопьоров, керівник ІБ “Сек’юріті ЮЕй” (п'ятий праворуч), запевнив, що його агентство буде й надалі висвітлювати питання громадської безпеки та безпеки життєдіяльності.

Нагадаємо, що нещодавно ІБ “Сек’юріті ЮЕй” заявило про захоплення та поглинання за участю охоронних фірм, які планується в період запровадження карантину.


 

Вітаємо з 1 квітня!

Мета цього розіграшу — ще раз показати абсурдність ситуації, коли в країні кілька років поспіль не може бути прийнятий закон про детективну діяльність. А тим часом до тих, хто викриває корупцію, приходять з СБУ...

Щодо знаків на “День дурника”. Компанії AdSecLogy Media Group у світі не існує; посилання відправляє на зовсім іншу фірму. Ну і, звичайно, карантин у світі і групова світлина..)

Ще раз зі святом!

Попередні розіграші:

2019

2018

Редакція Security UA