аваков запроваджує диференціальне позбавлення ліцензій охоронних фірм (жарт)

01 квітня 2018

МВС України готується до перезавантаження ринку охорони.

AvakovПро це заявив міністр МВС А. Аваков під час відвідування Міжнародного форуму з захисту бізнесу у Києві.

“Мы понимаем, что сегодня рынок охраны — это совсем не то, что нужно простым украинцам. Наша задача состоит в том, чтобы поднять престиж профессии приватного охранника до уровня патрульного полицейского», - зазначив пан Аваков.

Під час фахової панельної дискусії головний поліціянт розповів про плани МВС зробити перезавантаження ринку охорони за рахунок так званого “диференціального” позбавлення ліцензій охоронних фірм. Зокрема міністр сказав: “Нужна ревизия владельцев охранных фирм. В первую очередь, с рынка будут удалены фирмы, связанные с крупными олигархами, чиновниками и местными князьками. На очереди — фирмы, которыми руководят психически нездоровые граждане!»

forum

Під час форуму пан Аваков підтримав пропозицію відеожурналу Security UA щодо проведення в травні ц.р. спільної Всеукраїнської наради за участю провідних операторів ринку охорони.

Від Security UA: спільну нараду планується провести 14.05.2018 р. в Центрі культури і мистецтв МВС України за адресою: вул. П. Орлика, 16/12; попередню згоду про фінансову підтримку заходу надали компанії “Явір”, “Вебест”, “Охрана та безопасность”.

Увага! Кількість місць обмежена. З питань участі телефонувати за номером 066-176-86-88.

 


P.S.  01.04.2018  23.07

Друзі, новина про Авакова і “диференціальне позбавлення ліцензій” була першоквітневим жартом.

Звичайно, багато хто з Вас почув іронію про нібито намагання міністра МВС підняти престиж роботи приватного охоронника до рівня патрульного поліцейського. І звернув увагу на “підказку” - помилки у написанні назв усіх охоронних фірм.

444

Проте за добу новину прочитали 4076 відвідувачів сайту. У мережі почалося жваве обговорення поліцейських “ініціатив”. Тому заявляю: спільної з МВС всеукраїнської наради поки що не буде. Як немає бажання цієї влади відмовитись від надання комерційних послуг з убезпечення громадян.

Тем не менш, я вірю, що подібна новина колись не буде сприйматись як сумний жарт.

Захищаємось! )

Ваш Олександр Краснопьоров,

головний редактор Security UA