народна обраниця оприлюднила втрати суспільства від діяльності поліції охорони (відео)

30 травня 2019

Поліція охорони є окремим бізнесом, від якого держава втрачає дуже багато коштів платників податків.

SotnikПро це 30.05.2019 р. у Києві під час круглого столу з питань впорядкування обороту цивільної зброї заявила народний депутат України Олена Сотник.

Поліція охорони, якщо відкриємо їхні економічні результати .... 90 відсотків їхнього функціоналу взагалі не співпадає з тим призначенням, яке визначено в законі і підзаконних актах. Всі, хто обізнаний у цій тематиці, про це знають, але мовчать. І суспільство до кінця не розуміє, що насправді дуже багато людей — я поважаю людей, які працюють на державу — вони отримують пенсії, вони отримують соціальне забезпечення, вони отримують медичне обслуговування і так далі, будучи (показує знак “у лапках” - Ред.) “працівниками поліції”, але фактично вони є ніким іншим, як учасником окремого бізнесу, просто прикритого назвою “Поліція охорони”, - зазначила народна обраниця.

ks group

Пані Сотник висловила жаль з приводу того, що у суспільстві мало говорять про схеми за участю Поліції охорони. “Усі чомусь це бояться ось так назвати, як воно є. І держава від цього втрачає дуже багато коштів”, - підсумувала голова підкомітету з питань адаптації українського законодавства до законодавства ЄС.

Нагадаємо, що п. 2.2.1 Коаліційної угоди Верховної Ради 8-го скликання (2014 рік) передбачав ліквідацію комерційної охорони в системі МВС, проте це рішення досі не виконане.