до українського санкційного списку потрапила компанія “ай ті ві груп”, яка асоціюється з членом во “свобода”

21 березня 2019

Українська влада заблокувала активи російського підприємства “Ай Ті Ві Груп” та обмежила торговельні операції та виведення капіталів компанії за межі України.

Ukasz preza news

Про це йдеться в Указі Президента України №82/2019, якій вводить в дію рішення РНБО від 19 березня 2019 року "Про застосування, скасування та внесення змін до персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)".

Влада зупинила виконання економічних зобов'язань ТОВ “Ай Ті Ві Груп” і використання підприємством телекомунікаційних мереж загального користування.

KurinniyНагадаємо, що московська компанія “Ай Ті Ві Груп” (ІПН 7717502208) здійснює в Україні діяльність, пов'язану з наданням ІТ-послуг.

За спостереженнями ІБ “Сек’юріті ЮЕй”, афілійовані структури російського підприємства в деяких регіонах Україні виграють у торгах під час розбудови систем класу Smart City, пропонуючи програмне забезпечення та засоби відеоспостереження.

В Україні з російською ТОВ “Ай Ті Ві Груп” стало асоціюється дехто Олександр Курінний, якій позиціонує себе як функціонер Всеукраїнського об'єднання “Свобода”.

Світлина з сайту www.axxonsoft.com