депутат від батьківщини юрій дідовець скоїв самопідпал і наговорює на оточення кличка?

17 січня 2018

Керівник громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону "Муніципальна поліція”, депутат Київради від "Батьківщини" Юрій Дідовець скоїв самопідпал трьох автомобілів, якими користувався на правах оренди.

kuyavskiyПро це ІБ “Сек’юріті ЮЕй” заявив Олег Куявський, начальник Управління з питань взаємодії з правоохоронними органами по забезпеченню правопорядку та муніципальної безпеки КМДА.

У звязку з тим, що дане формування, його діяльність, вийшла за рамки законодавства, я вважаю, що керівництвом було прийнято рішення створити самопідпал даного транспорту, для того, щоб якимось чином продовжувати тему муніципального правоохоронного органу ... і бути актуальним”, - зазначив міський чиновник.

Пан Куявський додав, що КМДА написала декілька листів до усіх правоохоронних органів про, нібито, протизаконну діяльність “Муніципальної поліції”.

didkovetsНагадаємо, що на початку року у Києві згоріли три автівки з логотипами “Муніципальної поліції”. Ця структура позиціюється як громадське формування, що поновлює традиції Майдана з громадського патрулювання. 

Керівник зазначеного формування столичній депутат Юрій Дідовець пов'язує підпал з бажанням оточення мера Києва Віталія Кличка “распілити” 600 млн. грн. на охорону громадського порядку іншим громадським формуванням під назвою “Муніципальна варта”.

"В оточенні Кличка діють класичними регіоналівськими методами - тиснуть і залякують. Тому що відчули на власній шкурі, як наша діяльність залишає без звичного ласого шматка з міського бюджету", - заявив Дідовець.

Нагадаємо також, що “Муніципальна варта” опинилася в центрі скандалу в Департаменті освіти і науки, молоді і спорту КМДА.

vw