артон вразив хорошковського

21 серпня 2012

arton chernivci 53.09.2012 р. в рамках свого візиту до Чернівецької області Перший віце-прем’єр-міністр України Валерій Хорошковський відвідав приватне підприємство «Артон».

Під час зустрічі з керівництвом підприємства, на якій також були присутні перші особи обласної державної адміністрації, обговорювались актуальні питання роботи вітчизняних інноваційних підприємств, перш за все, щодо митного та податкового законодавства.

Підприємців зокрема цікавило, як швидко буде прийнятий необхідний пакет нормативних документів у зв’язку з впровадженням нового Митного Кодексу і чи планується спрощення процедур для виготовлення продукції із «давальницької сировини»?

Разом з іншими, високопосадовцю було поставлене питання: «Чому в Україні на бюджетному рівні не стимулюється випуск продукції з впровадженими інноваціями, хоча у ст. 38 Закону "Про охорону прав на винаходи" передбачено певне стимулювання?»

За підсумками візиту пан Хорошковський не приховував свого позитивного враження від підприємства. «Вражений Вашими напрацюваннями та продукцією. Найкраща оцінка Вашої праці — це географія Ваших споживачів. Бажаю завжди залишатись конкурентноздатними. Добра і щастя Вашим сім'ям!» - зазначив Перший віце-прем’єр.

 

Довідка ІБ «Серкюріті ЮЕй»: ПП «Артон» - провідний виробник обладнання пожежної та охоронної сигналізації. Підприємство, засноване в 1998 році, близько 70% продукції експортує до багатьох країн світу.