у львові оголосили про початок системної протидії підприємствам, що надають неякісні протипожежні послуги

25 лютого 2018

Низка підприємств Західного регіону, що входять до складу Українського союзу пожежної та техногенної безпеки (УСПТБ), оголосили про об'єднання зусиль у напрямку протидії тим, хто надає неякісні протипожежні послуги.

888

Відповідна Ініціатива була підписана 15.02.2018 р. у Львові під час проведення конференції «Основні тенденції розвитку ринку протипожежного призначення та техногенного убезпечення як сегмент будівельної галузі», організатором якої виступив Львівський регіональний осередок УСПТБ. Підписантами Ініціативи стали наступні компанії: ПП “Деос Спостереження”, ПП “Центр безпеки бізнесу”, ТзОВ “Всесвіт комфорту”, ТзОВ НВП “Електроприлад” та ТзОВ “ДЕОС РЕЛІЗ”.

890

Голова Львівського осередку УСПТБ Олег Єпішин, зокрема, зазначив: “Ми хочемо відрізнятись від тих, хто ганьбить нашу професію. Ми засвідчуємо, що робимо протипожежні послуги якісно. І ми готові всіляко допомагати усім органам, які здійснюють контроль та нагляд, задля виправлення ситуації на краще”.

Нагадаємо, що провідні підприємства Львівського осередку УСПТБ підтримали проведення програми з розслідування пожеж із загибеллю людей, яка готується відеожурналом Security UA; перший випуск програми присвячений пожежі у нічному клубі “Мі 100”, м. Львів.

889